Конкурс за билатералну размену са АФАД у Братислави

1. БИЛАТЕРАЛНА РАЗМЕНА

У оквиру програма Еразмус+ и у оквиру споразума о билатералној сарадњи Академија за уметности и дизајн у Братислави расписује конкурс за размену студената у пролећном семестру 2017/18.

Студенти који су заинтересовани за боравак у Братислави у оквиру билатералне сарадње пријављују се под потпуно истим условима као и Еразмус кандидати, с тим што самостално сносе трошкове свог боравка. Ипак, студенту кога АФАД одабере за ову врсту размене Братислава отвара и могућност додатног пријављивања за стипендије Владе Словачке (инфо у прилогу)

–        Пријавни формулар АФАД (у прилогу)

–        Мотивационо писмо

–        Портфолио

–        ЦВ (еуропасс формат)

–        Уверење о познавању језика (минимум Б1)

У прилогу прослеђујем информације о школи, каталог предмета И промотивни материјал.

АФАД Ерасмус+ видео:http://www.vsvu.sk/en/about-us/news/invitations/international-students-at-afad/

Рок 23.10!!!

Uputstvo za apliciranje