sekretar[at]flu.bg.ac.rs

Обавештење секретаријата ФЛУ

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

У складу са проглашеним ванредним стањем у Републици Србији због ширења вируса COVID-19, обавештавамо вас да се од 16. марта 2020. године настава на основним академским, мастер академским и докторским уметничким студијама неће одржавати у просторијама Факултета ликовних уметности.

У складу са препорукама Министарства просвете, науке и технолошког развоја, настава на свим нивоима студија ће бити организована online, односно на начин који не захтева физичко присуство студената на високошколској установи. Детаљније информације студенти ће добити од руководиоца студијских програма и предметних наставника.

Наставно особље биће студентима на располагању преко e-maila / телефона.
Стручне службе Факултета ликовних уметности радиће online, и доступне су сваким радним даном од 9 до 15 часова, осим у изузетним ситуацијама које захтевају физичко присуство.

Факултет ликовних уметности обезбедиће минимум процеса рада кроз дежурства у од 10 до 15 часова.
Телефонидомарасу:
за зграду у Рајићевој10 – Шешум Синиша 060 054 0039
за зграду у Бул. Војводе Путника68 -Јакшић Димитрије 060 054 0037
за зграду у Мила Милуновића1 – Миловановић Драган 060 054 0038

Телефони управе и стручних служби доступни су на сајту факултета.

Благовремено ћемо вас обавештавати о свим даљим мерама Републике Србије и Министарства просвете, науке и технолошког развоја.
Молимо вас да будете солидарни, пажљиви и одговорни према себи и према другима.